New York-New York

Las Vegas to bez wątpienia jedno z najbardziej znanych i jednocześnie najciekawszych miast na świecie. Kojarzy nam się ono z czymś wyjątkowym, co spotkać można tylko w tamtym miejscu. No i rzeczywiście, wiele jest tam wyjątkowych rzeczy. Także warto zwrócić na dzieła architektury jakie tam powstają. Las Vegas jest miastem wyjątkowym z wielu powodów.

 

Jedną z najciekawszych budowli jest na pewno New York-New York. Jest to kompleks, który architektonicznie nawiązuje do jednego z największych miast Nowego Jorku. Co takiego wyróznia ten projekt? Przede wszystkim powierzchnie biurowe schodzą tutaj na drugi plan. Najważniejsze bowiem jest tutaj odwzorowanie w kompleksie wielu najważniejszych budynków Noweg Yorku. Tak więc napotkamy tutaj mimo wszystko takie dzieła jak Empire State Building w wersji lekko zminiaturyzowanej, do tego możemy także obejrzeć Statuę Wolności. Taki pomysł jest na pewno bardzo oryginalny i wygląda można powiedzieć, fenomenalnie – zwłaszcza w tym miejscu.

 

Co można powiedzieć o powierzchniach biurowych w tym miejscu? Nie jest ich wiele, bo wiadomo, że Las Vegas nie jest miastem typowo nastawionym na biznes, który można określić w biurach. Jednak te, które znajdują się w tym kompleksie są naprawdę wyjątkowe. Wiadomo, że takie miasto jak Las Vegas zasługuje tylko na oryginalne i wyjątkowe rzeczy. W tym tkwi cała magia tego miejsca.