Microsoft Dynamics 365-dlaczego warto mu zaufać?

Microsoft Dynamics 365-dlaczego warto mu zaufać?

Prowadzisz firmę i chcesz skutecznie usprawnić jej działanie. Sam możesz nie podołać temu zadaniu, dlatego zaufaj systemowi Microsoft Dynamics 365. Jest to oprogramowanie, które możesz udoskonalać wraz z rosnącymi potrzebami Twojego przedsiębiorstwa. Podstawową zaletą Microsoft Dynamics 365 jest jedna obszerna baza danych. Ułatwia ona przepływ informacji pomiędzy pracownikami, a także doskonale sprawdza się podczas obsługi klienta. Taka baza danych aktualizowana jest w czasie rzeczywistym, dlatego też informacje które się w niej znajdują są aktualne. Nie ma obaw, że przekażemy klientowi niewłaściwe, przestarzałe dane. Nie chcąc być gołosłowną postaram się przybliżyć obszary, na których działa system Microsoft Dynamics 365.
Przede wszystkim jest to obsługa klienta, w jej skład wchodzą takie zagadnienia, jak: bazy klientów wraz ze szczegółowymi informacjami na ich temat, praktyczne pulpity samoobsługowe, które pozwalają zaoszczędzić wiele czasu, zarządzanie zasobami firmy, w tym: pracownikami, lokalizacjami i dostępnymi narzędziami, workflow – sposób przepływu informacji pomiędzy pracownikami, analiza i raporty dotyczące świadczonych usług, planowanie współpracy.
Kolejnym polem działania systemu Microsoft Dynamics 365 jest zwiększenie zysków, tutaj niezwykle istotną funkcję pełnią między innymi: zintegrowane katalogi, rozbudowana analityka, automatyczne tworzenie ofert sprzedaży, biblioteki materiałów sprzedażowych i marketingowych, a także kampanie marketingowe. Wszystko to składa się na pozytywny PR firmy, ten natomiast sprawia, że firma jest wiarygodna, przyciąga nowych klientów i zatrzymuje stałych, a to wiąże się ze zwiększonym zyskiem.
Kolejną zaletą systemu Microsoft Dynamics 365 jest system obsługi biznesowej przedsiębiorstwa (klasa ERP), która dotyczy produkcji, projektowania, magazynów, finansów, logistyki i kadr.
Nie sposób nie wspomnieć tutaj o kwestii Project Service Automation. Funkcja ta ma na celu zdobycie przewagi przez Twoja firmę nad konkurencją. Do narzędzi, które mają w tym pomóc należą: optymalizacja warunków pracy konsultantów, współpraca z systemami finansowymi w firmie, generowanie faktur i szczegółowych kosztorysów. To tylko kilka opcji z mnóstwa, które oferuje Twojej firmie Microsoft Dynamics 365. Niepodważalną zaletą tego systemu jest jego dowolna modyfikacja. Bez względu na to, czy zarządzasz kilkoma, kilkunastoma czy kilkuset osobami, Microsoft Dynamics 365 znacznie ułatwi Ci ot zadanie. Wraz z rozwojem firmy, możesz wzbogacać go o kolejne aplikacje, które usprawniają działanie poszczególnych działów. To nie tylko świetna opcja, która może Ci zarządzać firmą, ale także ułatwi komunikację pomiędzy pracownikami, a także pozwoli na sprawniejszą i efektywniejszą obsługę klienta. Jeśli nawet początkowo obsługa tego programu wyda Ci się skomplikowana, warto poświecić trochę czasu na naukę, gdyż zaowocuje ona prężnym rozwojem firmy i znacznie większymi zyskami.
logo-integris